Rajd Złote Piaski

 • Fot. Robert Szombati (sainz10@googlemail.com) - Węgry; Meta rajdu Złote Piaski - zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Zwyciężył Antonio Zanini na Porsche. Szybę polewa sowieckim szampanem kierownik polskiej ekipy Jerzy Szymaniak. Z tyłu Sekretarz Generalny Polskiego Związku Motorowego (z białymi włosami, w okularach) inż. Edward Niziołek, obok Andrzej Bielewicz.

  Fot. Robert Szombati (sainz10@googlemail.com) - Węgry; Meta rajdu Złote Piaski - zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Zwyciężył Antonio Zanini na Porsche. Szybę polewa sowieckim szampanem kierownik polskiej ekipy Jerzy Szymaniak. Z tyłu Sekretarz Generalny Polskiego Związku Motorowego (z białymi włosami, w okularach) inż. Edward Niziołek, obok Andrzej Bielewicz.

 • Fot. Robert Szombati(sainz10@googlemail.com) - Węgry; Ten rajd rozgrywany w nietypowych jak na Bułgarię warunkach atmosferycznych, z gwałtownymi burzami, ulewami, mgłami w nocy, pozwolił mi udowodnić, że to małe auto może być groźne dla wszystkich konkurentów. Ten rajd wspominam z olbrzymią, niekłamaną dumą i satysfakcją.

  Fot. Robert Szombati(sainz10@googlemail.com) - Węgry; Ten rajd rozgrywany w nietypowych jak na Bułgarię warunkach atmosferycznych, z gwałtownymi burzami, ulewami, mgłami w nocy, pozwolił mi udowodnić, że to małe auto może być groźne dla wszystkich konkurentów. Ten rajd wspominam z olbrzymią, niekłamaną dumą i satysfakcją.

 • Fot. Robert Szombati (sainz10@googlemail.com) - Węgry; Wielokrotnie na metach rajdów musiałem markować, ze piję łyk szampana. Tak naprawdę to nigdy go nie piłem - z prostego powodu. Nawet łyk tego napoju potęgował u mnie ból głowy po mecie rajdu, związany z odwodnieniem i przebywaniem w upale, hałasie i wibracjach z reguły przez dwie doby. Natomiast do pierwszego po mecie posiłku wypijałem nawet 4-5 litrów wody mineralnej.

  Fot. Robert Szombati (sainz10@googlemail.com) - Węgry; Wielokrotnie na metach rajdów musiałem markować, ze piję łyk szampana. Tak naprawdę to nigdy go nie piłem - z prostego powodu. Nawet łyk tego napoju potęgował u mnie ból głowy po mecie rajdu, związany z odwodnieniem i przebywaniem w upale, hałasie i wibracjach z reguły przez dwie doby. Natomiast do pierwszego po mecie posiłku wypijałem nawet 4-5 litrów wody mineralnej.

 • Fot. Robert Szombati (sainz10@googlemail.com) - Węgry; Podziękowanie Piotrowi. Miał chłop stalowe nerwy, tylko trochę posiwiał.

  Fot. Robert Szombati (sainz10@googlemail.com) - Węgry; Podziękowanie Piotrowi. Miał chłop stalowe nerwy, tylko trochę posiwiał.

 • Na mecie

  Na mecie

 • Złote Piaski nocą w 2019 roku. Foto: Błażej Krupa

  Złote Piaski nocą w 2019 roku. Foto: Błażej Krupa

Script logo   StudioStrona.pl