Rajd Tatr 1975


 • Fot. Zenon Keller

  Fot. Zenon Keller

 • Fot. Zenon Keller

  Fot. Zenon Keller

 • Zajeliśmy w tym rajdzie drugie miejsce za Jaroszewiczem-Żyszkowskim. Jest to jedyny rajd w mojej karierze, gdzie zdobyłem II miejsce w generalce, wygrałem grupę i klasę, na oficjalnym rozdaniu nagród nie zostałem ani razu wyczytany. O uhonorowaniu pucharem, dyplomem czy plakietką nie wspomnę. Po prostu organizator w Popradzie....zapomniał. Nie wiem nawet czy kiedykolwiek figurowałem tam w oficjalnych wynikach. Miało to zostać naprawione w następnym roku, ale wtedy rozpadł się nam dyferencjał na pierwszym okrążeniu prologu-wyścigu i nikt już nie pamiętał o takim drobiazgu.

  Zajeliśmy w tym rajdzie drugie miejsce za Jaroszewiczem-Żyszkowskim. Jest to jedyny rajd w mojej karierze, gdzie zdobyłem II miejsce w generalce, wygrałem grupę i klasę, na oficjalnym rozdaniu nagród nie zostałem ani razu wyczytany. O uhonorowaniu pucharem, dyplomem czy plakietką nie wspomnę. Po prostu organizator w Popradzie....zapomniał. Nie wiem nawet czy kiedykolwiek figurowałem tam w oficjalnych wynikach. Miało to zostać naprawione w następnym roku, ale wtedy rozpadł się nam dyferencjał na pierwszym okrążeniu prologu-wyścigu i nikt już nie pamiętał o takim drobiazgu.

 • To auto to Iż, załogi: Brundza – Brum, Rajd Tatry 1975 gdzie zdobyliśmy II miejsce w generalce za Jaroszewicz – Żyszkowski na Fiat 124 Abarth.

  To auto to Iż, załogi: Brundza – Brum, Rajd Tatry 1975 gdzie zdobyliśmy II miejsce w generalce za Jaroszewicz – Żyszkowski na Fiat 124 Abarth.

 • “ Alpina A-110 załogi Hubacek-Minarik. Przy samochodzie klęczy Patrick Landon – szef działu rajdowego w Renault”. Vladimir Hubacek zmarł 02.09.2021. Zdjęcie z archiwum Patricka Landona.

  “ Alpina A-110 załogi Hubacek-Minarik. Przy samochodzie klęczy Patrick Landon – szef działu rajdowego w Renault”. Vladimir Hubacek zmarł 02.09.2021. Zdjęcie z archiwum Patricka Landona.

Script logo   StudioStrona.pl