Wyniki 2. Rajdu 1001 Jezior


2. Rajd 1001 Jezior - 1 eliminacja RSMP (18-20.04.1969r.)

Baza rajdu: Olsztyn
Dystans: ok. 1300 km
Pogoda: opady śniegu z deszczem.

 

1.

Krzysztof Komornicki

Automobilklub Warszawski

Alpine Renault A-110

1. m. w gr. III

663 pkt.

Zygmunt Wiśniowski

2.

Adam Smorawiński

Automobilklub Wielkopolski

BMW 1600 Ti

1. m. w kl. 5

714 pkt.

Andrzej Zembrzuski

3.

Andrzej Komorowski

Automobilklub Warszawski

Renault 8 Gordini

1. m. w kl. 4

726 pkt.

Longin Bielak

4.

Błażej Krupa

Automobilklub Warszawski

Fiat 124 Sport Coupe

2. m. w kl. 5

798 pkt.

Piotr Dąbkowski

5.

Ryszard Żyszkowski

Automobilklub Warszawski

Alfa Romeo Giulia

3. m. w kl. 5

844 pkt.

Piotr Mystkowski

6.

Krzysztof Strykier

Automobilklub Warszawski

BMW 2002 Ti

1. m. w kl. 6

883 pkt.

Janusz Stawiński

7.

Ryszard Nowicki

Automobilklub Krakowski

Renault 8 Gordini

2. m. w kl. 4

925 pkt.

Marian Bień

8.

Marian Wangrat

Automobilklub Warszawski

Porsche 912

 

 

Włodzimierz Markowski

9.

Franciszek Aromiński

Automobilklub Warszawski

Renault 10

1. m. w kl. 3

998 pkt.

Domnik Mydlarski

10.

Kazimierz Jaromin

Automobilklub Krakowski

Zastava 750

1. m. w kl. 2

1116 pkt.

Andrzej Nytko

11.

Maciej Jasiński

Automobilklub Warszawski

Honda N 600

1. m. w kl. 1

1169 pkt.

Joanna Jasińska

12.

Janusz Bronikowski

Automobilklub Warszawski

NSU 1000 C

2. m. w kl. 3

1216 pkt.

Mieczysław Urtnowski

13.

Marek Wachowski

Automobilklub Warszawski

MG 1100

3. m. w kl. 4

1570 pkt.

Eugeniusz Pach

14.

Henryk Krakowczyk

Automobilklub Dolnośląski

Wartburg 353

3. m. w kl. 3

1636 pkt.

Eugeniusz Koper

15.

Jerzy Wilbik

Automobilklub Warszawski

Trabant 601

2. m. w kl. 1

1778 pkt.

Jarosław Bieniek

 

 

 

 

 

 

 

Mieczysław Dziewulski

Automobilklub Łódzki

Zastava 750

2. m. w kl. 2

1778 pkt.

Ryszard Wesołowski

 

Wojciech Noworyta

Automobilklub Morski

Syrena 104

3. m. w kl. 2

1806 pkt.

W. Rybicki

 

Wiesław Gawron

Automobilklub Olsztyński

Trabant 601

3. m. w kl. 1

1867 pkt.

Monika Gawron

 

Odpadli m. in.:

OS 1

Marek Barański

Automobilklub Warszawski

Renault 8 Gordini

kl. 4

(wypadek)

Andrzej Wojciechowski

 

Marian Skrzypek

Automobilklub Śląski

BMW 1600

kl. 5

 

Eugeniusz Oprocha

 

Wystartowało 46 załóg, ukończyło rajd 19.

Script logo   StudioStrona.pl